Homm Bitkisel Ankara Üyelik Satış

2017 Yılından bu yana dolaylı istihdam yoluyla çoğunluğu kadın olmak üzere binlerce kişiye iş imkanı sağlayan Homm Bitkisel, kozmetik ve temizlik ürünleri üretir. Kimyasal madde kullanılmaksızın üretilen tüm ürünler insan sağlığına zarar vermeyecek niteliktedir.

Distribütörler Aracılığıyla Satış

Homm Bitkisel mağaza ve satış noktaları açarak ürünlerin maliyetlerini ve dolayısıyla fiyatlarını artırmak yerine network marketing yöntemini tercih eder. Doğrudan satış adı da verilen bu yöntemde firmaya üye olan kişiler çevresindeki kişilere ürünlerin tanıtımını ve satışını yapar. İsteyen kişiler kendi sosyal medya hesaplarından ya da bizzat gezerek de tanıtım yapabilir. Kişiler kendi satış yöntemlerini kendileri belirler. Satılan her ürün için prim kazanılır. Ekip kurarak birlikte kazanma yolu da seçilebilir. Distrübütörler kendi ekiplerindeki kişilerin satışlarından da pay alır.

Homm kozmetik Ankara’da Üyelik İmkanı

Ülkemizin birçok şehrinde olduğu gibi Başkent Ankara’da da Homm Bitkisel üyesi olarak satış yapmak ve para kazanmak mümkündür. Firmanın web sitesinden ya da distribütörler aracılığıyla üye olunabilir. Güncel kataloglar üyelere ulaştırılır. Zaten firmanın web sitesinde de güncel kataloglar yayınlanır. katalogların her sayfasını web sitesinden görmek ve incelemek mümkündür. Ürünlerin çeşitleri, içerikleri ve fiyatları da kataloglardan görülebilir.

Kataloğun son sayfasında HommBitkisel ‘in sahip olduğu sertifika ve diğer belgelere yer verilmiştir. Markanın güvenilirliği buradan da teyit edilebilir.

Esnek Çalışma İmkanı

Homm üyeleri çalışma saatlerini ve yöntemlerini kendileri belirler. Ücretsiz olarak üye olduktan sonra kataloglarda bulunan uygun fiyatlı ürünlerin satışı yapılır. Bu işi tam zamanlı olarak yapan kişiler olduğu gibi mesai saatleri dışında ek iş olarak yapanlar da vardır. İsteğe göre haftanın belli günlerinde de çalışılabilir. Sistem tamamen yapılan satışlar üzerinden değerlendirme yapar.