Homm Bitkisel Çalışma Yöntemleri

Homm bitkisel olarak son dönemde çalışmalarımızı daha da arttırmış bulunmaktayız. Özellikle girişimci kadınlar ve erkekler tercih etmektedir. Homm markası olarak tamamen bitkisel ürünler sunuyoruz. Bağımsız temsilcisi olmak yani üye olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ya da daha önceden üye olan kişileri bulabilirsiniz. Homm bitkisel çalışma yöntemleri ise herkesin anlayacağı şekilde belirlenmiştir, evinizde rahatlığında dahi çalışabilir ve para kazanabilirsiniz.

Üyelik

Home bitkiselde çalışmak için önce sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik oldukça basittir, sitemizdeki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Daha önceden üye olan başka kişilerin altına üye olabilir ve daha hızlı büyüyebilirsiniz. Çünkü çalışma yöntemleri ekip işi gerektirmektedir, belli bir ekibin içinde olursanız daha hızlı kazanç elde etmeye başlarsınız.

Üye Olduktan Sonra Yapılacaklar

Üyelik işleminden sonra belirli bir miktarda ürün siparişi vermeniz gerekir, bu sayede üyeliğiniz kesinleşir. Daha sonra kendinize alt üyeler eklemeniz gerekir. Home bitkisel 3 dala ayrılarak ekip oluşturmaktadır. Yani siz bir ekibin başındaysanız altımızda üç üyeniz olması gerekir. Üyelerinizde kendilerine üç üye yapmalı ve bu dallanma giderek büyümelidir. Üyeleriniz ve siz ne kadar satış yaparsanız primleriniz o kadar artar. Hem siz hem de üyeleriniz belirli miktarlarda sipariş vermelisiniz. Home bitkisel olarak network ağı üzerinden çalışma yöntemlerini devam ettirmekteyiz.

Aylık Primler

Homm bitkisel olarak ekibinizi ne kadar iyi ayarlarsanız ve ne kadar düzenli sipariş girerseniz o kadar çok kazanç elde edersiniz. Bu süreçte yavaş yavaş büyüyecek ve farklı unvanlara sahip olabilirsiniz. Bu lakaplar sarı, mavi akik şeklinde devam etmektedir. Firmamız helal kazanç elde etmenizi sağladığı için her ay siparişleriniz ve kazançlarınız sıfırlanmaktadır. Bu sistem helal kazanç elde etmenizi sağlar.