Homm Bitkisel Diyarbakır Homm Kozmetik Üyelik Satışı

Homm Bitkisel, ülkemizdeki girişimciler tarafından kurulan, insan ve çevre sağlığına duyarlı ürünler üreterek network marketing yöntemiyle piyasaya sunan bir kuruluştur. Ürünlerde kimyasal madde kullanılmaması, tamamen bitkisel kaynaklarla üretim yapılması önemli bir özelliktir.

Ürünler kozmetik ve temizlik malzemeleri ağırlıklıdır. Bu tip ürünlerin tüketicilerin tenine temas ettiğinin bilinciyle hareket edilir. Sağlık, kalite ve uygun fiyat bir arada olunca ürünlerin satışı da kolaylaşır.

Homm Bitkisel Satış Sistemi

Homm Bitkisel, doğrudan satış olarak da bilinen network marketing yöntemi ile satış yapar. Bu yöntemde ürünler mağazalarda veya satış noktalarında satılmaz. Çünkü bu tip klasik yöntemler pazarlama maliyetlerini artırır ve dolayısıyla ürün fiyatları da yükselir. Doğrudan satış yönteminde ise pazarlama maliyeti yok denecek kadar azdır. Ürün fiyatlarına yansıtılacak maliyet olmadığı için ekonomik fiyatlarla satış mümkün olur.

Doğrudan satışlar üyeler tarafından birebir müşterilere ulaşılarak yapılır. Bu nedenle ülkemizin her ilinde hatta her ilçe ve beldesinde üyelerin olması istenir. Diyarbakır’da da satış yapacak üyelere ihtiyaç vardır. Homm bitkisel Diyarbakır homm kozmetik üyelik satışı yapılabilir.

Satış yapacak üyeler satış yöntemlerini, çalışma gün ve saatlerini kendileri belirler. Ne kadar çok satış yapılırsa kazançları o kadar artar. Hayatını bu satışlarla kazanan üyeler olduğu gibi ek iş olarak satış yapan üyeler de vardır. Haftanın belirli günlerinde çalışmayı tercih eden, sadece kendisi ve yakınları için alışveriş yapanlar da görülür. Bilinmesi gereken şudur ki bu işte yoğunlaşan temsilcilerden ev ve araba alacak kadar iyi kazanç sağlayanlar çoktur.

Online Katalog Kolaylığı

Satış yapan temsilciler ve müşteriler ürünleri firmanın web sitesindeki online katalogdan görebilir. Ürünlerin kullanım amaçları, fiyatları, özellikleri katalogda verilmiştir. Her sayfanın detaylı olarak görülebilmesi sayesinde kullanıcılar buradan kolayca bilgilenir. Yine de merak edilen sorular olursa firma yetkilileriyle ve temsilcilerle irtibata geçilir.