Homm Bitkisel Ekip Liderleri Arıyoruz

2005 yılından itibaren bitkisel gıdalar ve bitkisel karışımlardan yapılan farklı kategorilerdeki cilt bakımı ürünleriyle hızla büyümeye devam eden firma homm bitkisel ekip liderleri arıyoruz mottosuyla kadrosunu genişletmeye hazırlanıyor. Özgürce çalışma olanağı sunan bu düşünce ile genç yaşlı fark etmeksizin herkes çalışma fırsatı bulabiliyor.

Doğadan Evlerimize

Tamamen bitkisel ürünlerden hazırlanan farklı kategorilerde ürünler hiçbir katkı maddesi kullanılmadan ve uzun ömürlü olarak hazırlanıyor. Ürünlerin sırrını doğa anaya borçlu olan firma Dünya genelindeki yenilikleri yakından takip ederek her geçen yıl yeni ürünleri piyasaya sürüyor.

Özellikle doğal özlerden elde edilen peeling ve cilt bakım ürünleri ciltteki nem dengesini korumakla kalmıyor aynı zamanda pürüzsüz ve uzun zaman kalıcılık sağlayan doğal kokusunu da hissetmenizi sağlıyor.

Firmamızı Neden Tercih Etmelisiniz 

Firmamız tamamen özgürce çalışma prensibine göre çalışıyor. Başta kadınların kendilerine ek gelir sağlama ya da aile bütçesine katkı sağlama fikrini desteklemekle birlikte herkesin yapabileceği bir iş fırsatı sunuyoruz. Ürünlerimizin tamamın doğal olması alerjisi olanların, bebeklerin ve cildi hassas olanların ilk tercihi diyebiliriz.

Bunun yanı sıra ürünlerimizi dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden satabiliyorsunuz. Aylık kota ya da belirli ürün satış sayısı kısıtlamamızın olmaması hem daha rahat çalışmanızı hem de size uygun zaman diliminde çalışmanıza olanak sunuyor.

Ailemize Katılın

Türkiye genelinde onlarca kişinin temsilciğini yaptığı bu bitkisel ürünlerin kataloglarına internet sayfası üzerinden ulaşabilir ve ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Üyeliğinizin ardından gönderilecek katalog ile satışlarınıza hemen başlayabilir ve ailemizin bir parçası olabilirsiniz. Giyimden kozmetiğe, bebek sağlık ürünlerinden makyaj ürünlerine, erkek cilt bakım ürünlerinden parfümlere dek onlarca farklı kategoride ürünlerin satışını yaparak ek gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.