HOMM bitkisel helal mi?

By Genel

Homm Bitkisel Helal Mi?

İstanbul Homm bitkisel kökenli kozmetik, takviye gıda ve temizlik ürünlerini Maltepe İlçesinden hem ülkeye hem de dünyaya pazarlamaktadır. Bu ürünlerin internet üzeri satışı yapılırken ayrıca network marketing şekli satış ile de yapılmaktadır. Firma bu sayede özellikle kadınlara, gençlere istihdam yolu açmaktadır.

Helal Ürün

Firmanın kurucusu Şeyda Yenigün 2009 yılından bu yana sektörde olup geliştirdiği formüller ile dünya pazarında yer alarak güven ve kalitesini tescillemiştir. Firma ürünlerinin dünyada da pazar bulması için uluslar arası geçerliliğe sahip belgeleri de kalite ve güvenilirlikle almış ve bu belgeler onaylı olarak firmanın internet sitesinde yer almaktadır. İstanbul homm bitkisel helal mi? diye akıllarda oluşan soruların cevabını helal sertifikası ile sitesinde de paylaşan firma ayrıca

– ISO 9001

– ISO-22000

– GMP sertifikası

– İş yeri dışında satış yetki belgesi ile de yasal bir zeminde sürdürmektedir.

Ürün Kataloğu

Firmanın ürün kataloğu ve sitede yer alan ürünler güncel olup

– Temizlik

– Bakım ürünleri

– Kozmetik ürünleri

– Parfüm çeşitleri

– Cilt ürünleri

– Gıda takviyelerini

güvenle sunmaktadır. Ayrıca firmanın kendi tanıtımları adına promosyon ürünleri de bulunmaktadır.

Firmanın ürün markaları

– HommVita

– HommCleanve

– Homm Life adı ile satılmaktadır.

Fiyatlar

Ürünler güvenli paket hizmeti, güvenli ve hızlı teslimat ile adrese teslim edilmektedir. Ürünlerin fiyatları site adresi ve kataloglarda belirtilmektedir. İster üyelik sonrası kendiniz için uygun fiyatla alabilir isterseniz tüm ürünleri satarak kendinize kazanç kapısı olarak istanbulhomm bitkisel firmasını görebilirsiniz. Ürünleri ilk defa kullanacaklar ürünlerin olumlu etkisi karşısında büyülenecek ve ürünlerin sürekli alıcısı olacaktır. Temiz, bakımlı ve sağlıklı kalabilmeniz için her ürünü Homm’da bulabilirsiniz.