Homm Bitkisel İzmir Üyelik Satış

Homm Bitkisel, yerli sermaye ile kurulmuş, dünya çapında bir marka olmayı hedefleyen ve network marketing yöntemi ile nihai tüketiciye ulaşan bir firmadır. Network marketing yöntemi, doğrudan satış olarak da adlandırılan ve distribütörler aracılığıyla tanıtım ve satış yapılan bir satış stratejisidir. Homm Bitkisel olarak her şehirden, her ilçeden hatta dünya genelinde birçok yerden distribütörlerle çalışmayı tercih eder. İzmir’den de yeni üyeler ve distribütörler firmanın Homm Bitkisel İzmir Üyelik Satış ekiplerine katılabilir.

Doğrudan Satış Sistemi Nedir?

Doğrudan satış sistemini benimseyen firmaların ürünleri marketlerde ya da satış noktalarında satılmaz. Firmanın sistemine üye olan ve doğrudan satış temsilcisi olmak isteyen kişilerin müşterilere birebir ulaşarak yaptığı tanıtımlar ve satışlarla tüketicilere ulaşılır. Bu yöntem pazarlama maliyetlerini neredeyse sıfıra düşürür. Pazarlama için harcama yapılmaması ürünlerin fiyatlarının rakip firma ürünlerine göre çok daha ekonomik düzeyde olmasını sağlar.

Düşük pazarlama maliyeti nedeniyle hem firma, hem doğrudan satış yapan distribütörler hem de müşteriler kazanç sağlamış olur.

Esnek Çalışma İmkanı

Homm Bitkisele üye olarak satış yapan temsilciler çalışma süresini, mekanını ve şartlarını kendisi belirler. Mesai saati mefhumu bu yöntemde yoktur. Kişiler kendi hayat koşullarına ve zevklerine uygun zamanlarda çalışabilir. Yarı zamanlı çalışarak ek gelir elde eden temsilciler olduğu gibi haftanın her günü çalışanlar da vardır. Firmanın bu konuda bir yönlendirmesi yoktur.

Temsilciler yakınlarına, eş ve dostuna satış yapabilir ya da sadece kendi ihtiyaçlarını satın alabilir. Ancak sosyal medya hesaplarından tanıtım yaparak farklı insan kitlelerine ulaşan ya da insanların kalabalık olarak bulunduğu yerlere ulaşarak tanıtım yapan temsilcilerin sayısı da az değildir. Gösterilen çabanın yoğunluğuna göre bu işten iyi kazançlar elde edilebilir.