Homm Bitkisel kadıköy

By Genel

Homm Bitkisel Kadiköy

Homm Bitkisel ilk olarak kozmetik ürünleri alanında hizmet veren firma iken daha sonra bitkisel ürün çeşitliliğini artırarak network marketing pazarında ürünlerini sunmaya başladı.

İstanbul merkezli olarak kurulan Homm Bitkisel üye temsilleri sayesinde Türkiye’nin 81 iline yayılma başlamış ve temsilciliklerden biriside homm bitkisel Kadiköyolarak karşımıza çıkıyor.

Homm Bitkisel Kadiköy Bağımsız Temsilciliği 

Kadıköy Bağımsız Temsilciliği web sitesinde ürünler doğrudan satışı yapılmaktadır. Homm Bitkisel kimyasal maddeler içermeyen sağlıklı ürünler üreten bir firma olarak en çok kozmetik ve temizlik ürünlerinin satışı yapılıyor.

Ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler homm bitkisel Kadıköy Bağımsız Temsilciliği web sitesinde yer online kataloglara bakabilir. Homm Bitkisel Kadıköy Bağımsız Temsilciliği web sitesinde iletişim bilgileri yer almaktadır. Ayrıca sitede yer alan üyelik formunu ücretsiz bir şekilde doldurulması üye olunabilir.

Bağımsız Temsilcilerinin Çalışma Şartları

Homm Bitkisele üye olan herkese online katalog hizmetlerinden yararlanabilir. Online kataloglarda bulunan ürünlerinin tanıtım ve satışını yaparak kazanç elde edebilirler. Kişilerin hangi şehirde oturduğu önemli olmadığı Türkiye’nin her yerinden başka illere satış yapabilir.

Homm Bitkisel Üyelik İçin Aranılan Şartlar?

Homm Bitkisel normal üye veya temsilci üye olmak için bazı şartların sağlanması gerekiyor. Öncelikle 18 yaşını doldurmuş, iş yapabilme ehliyetine sahip kişiler üye olabilir. Görev ve sorumlulukları bilip, kozmetik alanında satış yapacak yeteneğe sahip olması gerekir. Üyelik işlemlerini yapacak özgür iradeye sahip olunması gerekiyor.

Homm Bitkisel İle Nasıl Para Kazanabilir?

HommbitkiselKadıköy web sitesinde yer alan formunu eksiksiz olarak doldurulması gerekiyor. Para kazanmak isteyenler ilk olarak üye olunduktan sonra üç ay içinde iki üye yapmanız gerekiyor. Ürünlerin tanıtımını yaparak daha çok kişiye ulaşmasını ve ne kadar çok sipariş verilirse daha fazla kazanç elde edilir.