Homm Bitkisel Katalog 2021

Homm Bitkisel tamamen bitkisel kaynaklı kozmetik ve temizlik malzemeleri üreterek piyasaya sunar. Yerli bir firma olarak dünyaya açılmayı hedefleyen Homm Bitkisel, yurt içinde ve yurt dışında distribütörler vasıtasıyla satış yapar. Distribütörler için güncel homm bitkisel katalog 2021 kataloğu yayınlanmıştır.

Esnek Çalışma Modeli

Homm Bitkisel ürünlerini mağazalarda ya da satış noktalarında bulmak mümkün değildir. Çünkü satışlar tamamen doğrudan satış yani network marketing yöntemi ile yapılır. Bu yöntemde firmaya üye olarak doğrudan satış temsilcisi olan kişiler müşterilere birebir ulaşarak ürünlerin tanıtımını ve satışını yapar.

Doğrudan satış temsilcileri çalışma saatlerini kendi belirler. Tam zamanlı olarak çalışmak mümkün olduğu gibi yarı zamanlı olarak da çalışılabilir. Aynı şekilde temsilciler belirli bir yerde çalışmak durumunda da değildir. İstenilen yerde insanlara ulaşılabilir.

Yüksek Kazanç İmkanı

Homm Bitkisel temsilcileri diledikleri takdirde kariyer planlarını tamamen bu alanda yapabilir. Daha çok insana ulaşıp satış yapıldığı takdirde gelirler de artacaktır. Satılan her ürün üzerinden prim kazanılan sistemde bazı ek kazanç yöntemleri de bulunur. Mesela sisteme yeni üyeler kazandırarak bir ekip kurmak mümkündür. Böyle durumlarda ekiptekiler birbirinin satışları üzerinden de kazanç sağlayabilir.

İndirimli ürünleri takip ederek doru zamanda ürün satan temsilciler sonraki aylarda bu ürünleri satarak daha yüksek kazanç elde edebilir.

Homm Bitkisel ‘in üyeleri için hazırladığı fırsatları değerlendiren, çaba göstererek yüksek satışlar yapan üyeler kazançları ile iyi bir hayat standardına sahip olabilir. Bu işten kazandığı parayla ev ve araba alan, rahat bir yaşam süren insan sayısı da çoktur.

2021 Ürün Kataloğu

Homm Bitkisel 2021 ürün kataloğu güncel halinde web sitesinde mevcuttur. Sitede her sayfanın tek tek incelenmesi mümkündür. Üyeler ve kullanıcılar bu kataloğu inceleyerek kaliteli ürünlerin uygun fiyatları hakkında bilgi alabilir.

Homm Bitkisel Katalog 2021