Homm Bitkisel Katalog Online

Homm Bitkisel, 2017 Yılından beri insan ve çevre sağlığına zararlı içerik taşımayan kozmetik ve temizlik ürünlerinin üretimini yapar. Ürünlerin performansının yüksek olması, kalitesi, kimyasal madde içermemesi ve sağlığa uygun olması gibi özellikleri kullanıcıların memnuniyetini kazanmıştır.

Ürün satışlarının doğrudan satış yöntemiyle müşterilere ulaştırılması da alışveriş güvenliği ve kolaylığı sağlar. Bu yöntemde alışverişlerde ve ürünlerle ilgili çıkabilecek olası problemler derhal giderilebilir. Ayrıca müşteriler ürüne ulaşmak için fazla bir çaba göstermek zorunda kalmaz. Tüm bu özellikler firmanın kısa sürede tanınıp kabul görmesini sağlamıştır.

Online Katalog

Firmanın web sitesinde homm bitkisel katalog online yayınlanmıştır. Zengin ürün çeşitleri bu katalogdan rahatça görülebilir. Kataloğun her sayfasının web sitesinde yer alması, adeta gerçek bir katalog inceler gibi sayfaların açılıp incelenebilmesi tüketici dostu bir uygulama olmuştur. Katalogdan ürünlerin her biri görülebilir, kullanım amacı, kullanım şekli ve fiyatı gibi bilgiler edinilebilir.

Homm Bitkisel Temsilcisi Olmak 

Kataloğu inceleyen kişiler ürün satın almayı isteyebilir. Diğer yandan ürünlerin fiyat kalite performansı kişileri satış yapmaya da yönlendirebilir. Gerçekten de kaliteli ürünlerin uygun fiyatla satışa sunulması satıcılar için kolay müşteri bulmayı ve iyi para kazanmayı sağlayacaktır. Homm Bitkisel üyeleri arasında iyi satış yaparak hayat standardını yükselten, ev veya araba alan çok sayıda temsilci bulunur.

Homm Bitkisel temsilcisi olarak ürün satışı yapmak isteyen kişiler firmanın web sitesinden üye olabilir. Ayrıca çevresinde bu işi yapan kişiler varsa onlar aracılığıyla üyelik ve temsilcilik almak da bazı avantajlar sağlayacaktır.

Temsilcilik aldıktan sonra yakın çevreden başlanarak ürün tanıtımı yapılır. Her temsilci kendi satış yöntemlerini, çalışma süresini kendisi belirler. Sosyal medya hesaplarından tanıtım ve satış yapmak gibi yollar denenebilir. Satılan ürünler üzerinden prim kazanılır.