Homm Bitkisel Kayseri Üyelik

Homm Bitkisel ilk çıkış noktası kozmetik ürünleri ile başlamış olup daha sonra Homm Bitkisel birçok bitkisel ürünlerin tedariğini sağlamaya gitmiştir. Homm Bitkisel İstanbul’da merkezi olmak üzere hizmetlerini Türkiye’nin 81 iline kadar sürdürmektedir. Homm Bitkisel ürünleri kozmetik, beslenme gıda, saç bakımı malzemeleri gibi birçok ürün çeşitliliğini sunmaktadır. İnternette bulunan homm bitkisel kayseri üyelik formunu doldurarak üye olabilirsiniz.

HommBitkisel’e Kimler Üye Olabilir

18 yaşını doldurmuş herkes homm bitkisel üyesi olabilir. Homm Bitkisele üye olmak web sitesinde yer üyelik formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması zorunludur. HommBitkisel’e üye olunması durumunda yapılacak alışverişlerde yüzde otuzlara kadar indirimler uygulanmaktadır. Ayrıca bağımsız temsilcisi olarak üye olunabilir. Bağımsız temsilcisi kendi grubunu oluşturarak ürün satışından para kazanabilir.

Homm Bitkisel Ürünlerin Fiyatları

Homm Bitkisel web sitesinde hem kozmetik hem de diğer bitkisel ürünlerin satışı yapılmaktadır. Homm Bitkisel belirlemiş olduğu fiyat politikası uygun fiyatla ve kaliteli ürün satışı yapmaktadır. Homm Bitkisel ürünlerinin fiyatları uygun olup hiç bir şekilde abartılı fiyatlar bulunmamaktadır.

HommBitkisel’in Ödeme Seçenekleri 

Homm Bitkisel ürünlerini satışında ödeme kolaylıkları sunuyor. Alışverişlerde kapıda ödeme, EFT/havale, kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca ödemelerde belli bir tutarın aşılması durumunda ücretsiz kargo avantajından yararlanabilir.

Homm Bitkisel Müşteri Memnuniyeti

Homm bitkisel kayseri üyelik ile web sitesinde yer alan bütün ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilir. Hem sipariş aşamasında hem de sipariş sonrası müşteriler için her türlü yardım hizmetleri sunulmaktadır. Homm Bitkisel üyeleri web sitesinde ürün alışverişi yaparken aynı zamanda para kazanabilirler. Homm Bitkisel ürünlerini kullanılan insanların çoğundan olumlu tepkiler alınmıştır. Homm Bitkisel web sitesinde iletişim bilgileri açıkça paylaşarak oluşabilecek sıkıntılara karşı müşterilerine hizmet vermektedir.