Homm Bitkisel Kozmetik Mecidiyeköy

Homm Bitkisel, sağlıklı kozmetik ve temizlik ürünleri üreterek network marketing yöntemi ile satış yapan bir firmadır. Ürünlerinin etkisi ve sağlığa uygun özellikleri denenerek kabul edilmiştir. İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Mecidiyeköy’de de Homm Bitkisel ürünlerinin satışını yapmak ve satın almak mümkündür.

Homm Bitkisel Ürün Satış Yöntemi

Homm Bitkisel, network marketing ya da doğrudan satış adı verilen satış yöntemini kullanır. Bu yöntem sayesinde hem kaliteli ürünleri toplumdaki herkese ulaştırma imkanı bulunur hem de satış maliyeti düşük olduğundan ürün fiyatları düşük tutulabilir.

Bu sistemde ürünler mağazalarda satılmaz. Homm Bitkisel temsilcileri tarafından müşterilere birebir ulaşılır. Ürünlerin içerikleri, faydaları, kullanım özellikleri gibi konular temsilciler tarafından ayrıntılı olarak anlatılır, herhangi bir sorun olması durumunda temsilciler aracılığıyla çözümler sunulur.

Homm Bitkisel Temsilcisi Olmak

Doğrudan satış yöntemi sayesinde birçok insan dolaylı olarak istihdam edilir. Kendi çevresine ya da biraz çaba göstererek ulaşılan kişilere ürünlerin tanıtımını ve satışını yapan temsilciler sattıkları ürünler üzerinden prim kazanır. Ne kadar para kazanıldığı tamamen kişisel çabaya bağlıdır. Tam günlü ya da yarı zamanlı çalışmak mümkündür. Haftanın belirli günlerinde çalışmak da tercih edilebilir. Yani herkes kendi hayat düzenine uygun şekilde çalışır. Eve davet edilen kişilere tanıtım yaparak ya da sosyal medya üzerinden satış yaparak evden çalışmak dahi mümkündür.

Homm Bitkisel Kazancını Artırmak

Temsilciler firmaya yeni satış temsilcileri kazandırdığı takdirde bazı avantajlar kazanır. Bu temsilcilerin satışlarından da prim kazanılır. Bir ekip kurarak hep birlikte daha fazla kazananlar çoktur. Zaman zaman temsilcilere özel indirimli ürün satışları yapılır. İndirimli ürünlerden satın alan temsilciler satışta daha fazla kar elde eder. Nihayetinde bu sistemle hayat geçindirmek, ev ve araba almak bile mümkündür.