Homm Bitkisel Mersin Üyelik Satış

Homm Bitkisel kurucusu Şeyda Yenigün Trakya Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra baharat ve şifalı bitkiler üreten bir firmada hayatına başlamış. Ticari hayatta 2005 yılında bitkisel ve kozmetik ürünlerinin üretimine geçen kurucu Şeyda Yenigün marketing pazarlama sürecine girdi. Homm Bitkisel ailesi bünyesinde 2009 yılında İstanbul Maltepe tesislerinde 30’a yakın firmaya ürünler üreten bir firma olarak sektöre girdi.

Homm Bitkisel Ürünleri

Home Bitkisel üye ve bağımsız temsilcileri ile Türkiye’nin 81 iline yayılmış durumdadır. Bu bağımsız temsilcilerinden birisi de Mersin bağımsız temsilcisi olarak hizmet veriyor. Homm Bitkisel gıda takviyeleri, kozmetik ürünler, temizlik ve hijyen ürünler, parfüm, beslenme ve gıda gibi bitkisel ürünlerin üretim, satış ve pazarlaması yapıyor. Homm Bitkisel ailesi kurmuş marketin pazarıyla üyelik satışı da yapılıyor. Bunlardan biriside homm bitkisel mersin üyelik satış olarak ürünlerin satış ve pazarlaması yapılıyor.

Homm Bitkisel Üyelik Nasıl Yapılır?

Home Bitkisel ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler veya kazanç sağlamak isteyen kişiler Homm Bitkisel web sitesinde bulunan üyelik formunu doldurarak üye olabilirler. Homm Bitkisel üyesi olmak isteyen kişiler yapılan alışverişlerde %30’lara kadar indirimlerden yararlanabilirler.

Ayrıca temsilci üye olanlar Homm Bitkisel ailesinin olanaklarından yararlanarak kazanç elde edebilirler. Homm Bitkisel temsilci türü iki şekilde yapılıyor. Bunlardan birisi bireysel temsilci diğeri ise kurumsal temsilci olmak üzere 2’ye ayrılıyor.

Homm Bitkisel Üyelik Ücretli Midir?

Homm Bitkisel ürünleri detaylı bir şekilde incelemek veya sipariş etmek isteyen kişiler Homm Bitkisel web sitesinde bulunan üyelik formunu doldurabilirler. Homm Bitkisel üyelik formunda yer alan bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması halinde Homm Bitkisele üye olunur. Homm Bitkisel üyelik için herhangi bir ücret talep edilmez. Ayrıca üyelik iptali içinde herhangi bir aidat talep edilmez.