Homm Bitkisel Nasıl Para Kazanılır?

Homm bitkisel olarak en kaliteli ve doğal ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Sadece bununla kalmıyor, ev ekonomisine katkı sağlamanızı da sağlıyoruz. Hatta ilerleyip kendi işinizin patronu olmanızı dahi sağlıyoruz. Bunun için ilk olarak Homm bitkisele üye olmanız gerekiyor. Peki homm bitkisel nasıl para kazanılır ?

Üye Ol

İlk olarak sitemizde yer alan başvuru formunu doldurmanız ve üye olmanız gerekiyor. Eğer bu işi yapan başka birini bulursanız onun altına da üye olabilirsiniz. Network sistemi ekip işi üzerine kuruludur, yani sizin üstünüz mutlaka olacak ya da siz en üst olacak ve sizin altınızda üyeleriniz olacaktır. Üye olduktan sonra elli miktarda bir sipariş girmeniz ve altınıza üye yapmanız gerekir.

3 Üye Yapmanız Gerekir

Eğer para kazanmak istiyorsanız ilk olarak 3 ya da en azından 2 üye yapmanız gerekir. Homm bitkisel dallara ayrılan ekip sistemi üzerinden çalışır, hem siz hem de üyeleriniz sipariş vermelisiniz. Bu süreçte üyelerinizi düzenli olarak takip etmeli, sipariş vermelerini sağlamalısınız. Ayrıca üyelerinizin de üye yapması hem sizin hem de onların kazanmasını sağlar. Altınızda ne kadar üye olursa o kadar çok kazanırsınız. Kazandıkça da unvanlarınız değişir. Sarı akik ile başlar, mavi akik ve devamı ile ilerleyebilirsiniz. Unvan arttıkça kazançlarınız da artacaktır, hesabınızdan yatan primlerinizi görebilirsiniz.

Homm kozmetik Helal Kazançları

Home bitkisel olarak helal kazanç sağlamaya çok önem veriyoruz. Network sistemlerinde genelde yıllık sipariş yenilemesi yapılır yani bir kere belli bir miktarda sipariş vermeniz yeterli görülür. Ancak helal kazanç sağlanması gerekiyorsa bunun her ay sıfırlanması gerekir. Kazanç sağlamak istiyorsanız her ay başında düzenli sipariş girmeli ve ay boyu devam etmelisiniz. Siparişlerinizde ödediğiniz miktarları zamanla katlanarak kazanabilirsiniz.