Homm Bitkisel Organizasyonu

Son yıllarda network marketing yöntemiyle ürün satışı yapan firmaların sayısı günden güne artış gösterir. Homm Bitkisel de bu firmalardan biridir. Ancak Homm Bitkisel yerli bir firma olarak sağlıklı temizlik ve kozmetik ürünleri üreten bir firma olmasıyla farklılık gösterir. Yerli firmalar içinde bu tarzı benimseyen ve dünyaya açılmak için hızla yol alan firma sayısı oldukça azdır.

Homm Bitkisel Organizasyonu Nedir?

Homm Bitkisel, doğrudan satış temsilcileri aracılığı ile ürün satışı yapar. Wb sitesi üzerinden üyelik alan kişiler online kataloglarda bulunan ürünlerin tanıtımını ve satışını yapabilir. Satılan her ürün için belli oranda prim kazanılır.

Dileyen üyeler çevresindeki kişilerin de üyelik almasını sağlayarak kendine bir ekip kurabilir. Ekipte bulunan elemanların yaptığı satışlardan da prim kazanılır. Gittikçe genişleyen bir satış ağı oluşturularak gelirler artırılabilir.

Esnek Çalışma Saatleri

Web sitesinden ya da diğer temsilciler vasıtasıyla üyelik alan kişiler çalışma koşullarını kendileri belirler. Belirli bir ortamda ve belirli saatlerde çalışmak gibi bir zorunluluk yoktur. İsteyen kişiler tam zamanlı ve yoğun şekilde çalışarak hayatlarını bu işten kazanabilir. Öte yandan yarı zamanlı olarak çalışmak ve ek gelir elde etmek de mümkündür.

Kişiler çalışma yöntemlerini de kendileri belirler. Mesela son zamanlarda sosyal medya hesaplarından tanıtım ve satış yapan temsilciler çoktur. Bu şekilde evden dışarı çıkmadan para kazanmak da mümkün olur.

Online Katalog

Homm Bitkisel ürünlerinin özelliklerini, kullanım alanlarını, kullanım şeklini, fiyatlarını ve benzeri özelliklerini sunan Homm Bitkisel kataloğu online olarak incelemeye sunulmuştur. Her sayfasını tek tek görme imkanı verilen katalogdan seçilecek ürünler kişisel kullanım için satın alınabilir. Üyelerin katalogdaki ürünleri yurt içi ve yurt dışı pazarlarda satarak para kazanması da mümkündür.