homm bitkisel tekirdağ

By Genel

Homm Bitkisel Tekirdağ

Homm Bitkisel kurucusu Şeyda Yenigün öncülüğünde başlamış olup 2005 yılında ticari hayatta bitkisel gıdalar ve kozmetik ürünlerin üretimine başladı. İstanbul merkezli olarak Maltepe’de tesislerinde ilk olarak kozmetik ürünlerin üretimi ile başladı. Gelişen piyasa koşullarına göre birçok bitkisel ürünler üretip pazarlaması yapan bir şirket haline geldi. Türkiye’nin neredeyse bütün illerinde bağımsız temsilleri ve üyeleri bulunuyor.

Bağımsız Temsilcisi Nedir? 

Homm Bitkisel network marketing pazarına dahil olarak homm bitkisel ve kozmetik ürünlerini pazarlayan küçük gruplara bağımsız temsilci denilir. Bağımsız Temsilcisi de üyelik işlemlerini yapmak zorundadır. Homm Bitkisel ‘in Türkiye’nin 81 iline yayılmış bağımsız temsilcileri bulunuyor. Bu bağımsız temsilcilerinden birisi de Homm Bitkisel Tekirdağ bağımsız temsilciliği olarak karşımıza çıkar.

Homm Bitkisel Tekirdağ Web Sitesinin Sunduğu Hizmetler

Homm Bitkisel Tekirdağ web sitesinde bitkisel ürünlere ait katalog müşteriler için kolaylık sağlıyor. Kadın, erkek, genç veya yaşlı herkese hitap eden ürün çeşitliliği ile müşterilerini hizmet sunuyor. İnternet web sitesi iletişim bilgileri yer alması ve oluşabilecek sıkıntılara karşı destek hizmetleri sunuyor. Web sitesinde Homm Bitkisel üye olanlar için kazanç planını da paylaşmaktadır.

HommBitkisel’e Nasıl Üye Olunur?

Homm Bitkisel ürünleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak veya kazanç elde etmek için homm Bitkisele üye olunabilir. Homm Bitkisel Tekirdağ web sitesinde bulunan üye kayıt formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekiyor. Homm Bitkisel üyeliğinizi kendiniz oluşturarak yapacağınız alışverişlerde yüzde otuzlara kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Homm Bitkisel Üyelik Ücretli Midir?

Homm Bitkisele üye olunması durumunda sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olma durumunda ücret talep edilmediği gibi üyelik sonlandırma işleminde de ücret alınmaz. Üyelik işlemlerini kendiniz yaptığınız gibi aynı zamanda kendiniz üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.