Homm Bitkisel Üyelik Bayilik Ve Temsilcilik Verdiğimiz İller

Homm Bitkisel, kimyasal madde içermeyen sağlıklı ürünler üreterek doğrudan satış yöntemi ile pazarlayan bir firmadır. Kozmetik ve temizlik malzemeleri ağırlıklı ürünler kullanıcılardan olumlu geri bildirimler alır. Yerli bir firma olan Homm Temizlik, yurt dışı pazarlara da açılmak için çalışmalar yapar.

Homm Temizlik Satış Sistemi

Doğrudan satış olarak da tabir edilen network marketing satış sistemi Homm Bitkisel tarafından tercih edilmiştir. Bu sistemde ürünler mağaza ve satış noktalarında satılmaz. Bu da ürünlerin maliyetlerinin artmasını engeller. Satış maliyetlerinin düşük olması ürünlerin fiyatlarının daha ekonomik düzeyde kalmasını sağlar.

Satışlar firmaya üye olan kişiler tarafından doğrudan alıcılara ulaştırılarak yapılır. Üyelik alan distribütörler en yakınlarından başlayarak ürün tanıtımı ve satışı yapabilir. Zamanla satış yapılan çevre daha genişletilebilir. Sosyal medya üzerinden tanıtım yapılabilir, farklı çevrelerde toplantılar yapılarak yeni kitlelere ulaşılabilir.

Satıcılar Çalışma Zamanlarını Kendileri Belirler

Distribütörler çalışma zamanlarını kendi isteklerine göre belirler. Tam zamanlı çalışmak mümkün olduğu gibi yarı zamanlı bir ek iş olarak da Homm Bitkisel satışı yapılabilir. Satışı yapılan her ürün üzerinden prim kazanılır. Zamanla farklı kazanç yöntemleri de elde edilir. Mesela yeni üyeler kazandıran distribütörler bu üyelerin satışlarından da para kazanır. Ekip büyüdükçe dolaylı kazançlar da artar. Homm Bitkisel doğrudan satışla yüksek hayat standartlarına ulaşan, evini arabasını alan çok sayıda satıcı vardır.

Bayilik ve Temsilcilik Verilen İller 

Homm Bitkisele üye olan herkes online kataloglarda bulunan ürünlerin tanıtımını ve satışını yapabilir. Az sermaye ile iyi kazanç getirecek bir iş yapmak isteyenler bu fırsatı kullanabilir. Kişinin hangi şehirde oturduğunun önemi yoktur. Herkes yaşadığı ilde ya da dilerse başka illerde satış yapıp para kazanabilir.

 

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, İçel(Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, ) homm bitkisel üyelik,homm bitkisel üye ol,homm bitkisel kayıt,homm kozmetik üye olmak,homm bitkisel üye başvurusu,homm kozmetik üyelik şartları,homm bitkisel ürünleri,