Homm Kozmetik Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İster Misiniz?

Bir ek gelir olarak popüler pazarlama sektörlerinden biri network marketingdir. Takım çalışması usulüyle çalışan network marketing sektöründe kişi kendi çalışma performansına göre ek gelir elde etmektedir. “Homm Kozmetik Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İster Misiniz?” sorusunun yanıtı işte bu makalede diyerek açıklamalara geçmekteyiz.

Network marketing üzerindeki ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Homm kozmetik, network marketting sektörünün yerli firmaları arasındadır.

Homm Kozmetik Nedir? Homm Kozmetik Nerede Kuruldu?

Hem çalışana hem de müşteriye doğrudan hitap eden ticaret ortamlarından birisi network marketing sektörüdür. Homm Kozmetik, İstanbul merkezli çalışmaktadır ve yerli bir ağ pazarlama firmasıdır. Homm kozmetik nerede kuruldu sorusunun cevabı ise Türkiye’dir. Çalışanları bağımsız çalışma modeliyle çalışmaktadır. Ürünleri genellikle kozmetik üzerine olmasına rağmen farklı kategorilerde de ürünleri mevcuttur. Kozmetik ürünlerinde üretim yapılırken insan sağlığı ön plandadır. Ürün satışı dışında isteyen bireylere çalışma imkânı sunan bir firmadır.

Homm Kozmetik Firmasının Sloganı Nedir?

Homm Kozmetik Firmasının sloganı “Geçmiş Tecrübelerimizle Geleceğe Bakıyoruz” cümlesiyle söylenmiştir.

Homm Kozmetik Kaç Yılında Kuruldu?

Homm kozmetik 2013 yılında kuruldu. Kurulduğu yıldan bu yana kendini geliştirmek tek hedefi oldu. İlk adıFırsatist’tir. 2018 yılında Homm Kozmetik olarak adını değiştirmiştir.

Homm Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Homm kozmetik ürün kategorileri aşağıdaki gibidir.

  • Kozmetik
  • Temizlik ve Hijyen
  • Parfüm
  • Beslenme ve Makyaj
  • Beslenme ve Gıda

Kategorilerden de anlaşılacağı gibi kozmetik daha ağırlıktadır. Sağlık açısından faydalı ürünler tercih edilir. Güneş kremleri maskeler, şampuanlar, cilt ve makyaj temizleme ürünleri, saç bakım ürünleri, diş bakımı ve cilt bakımı ürünleri arasındadır. Organik ürünler kullanmayı tercih eder. Temizlik ve sağlığa uygunluk açısından doğal ürünlere yer vermektedir. Cildi tahriş etmeyen temizlik ürünleri üretmektedir.

Beslenme ve gıda yönünden de çeşitli çay ve bitki içecekleri üretimi yapılıp satılmaktadır. Tekstil ürünleri arasında temizlik bezi satışı da vardır. Evinizin her yerinde rahatlıkla iz bırakmadan kullanacağın bezler mevcuttur. Eğer Homm Kozmetik Firmasına üye olursanız bu ürünleri indirimle alma imkânı sunmaktadır. Homm Kozmetik Firması üyelerine %30 indirimli satış yapmaktadır.

 

Leave a Reply