Homm Kozmetik İle Para Kazanma Yöntemleri

Homm kozmetik son zamanların en sevilen ve tercih edilen network marketing firmalarından biridir. Homm kozmetikten tamamen bitkisel içerikli cilt bakım ürünleri, makyaj malzemeleri, temizlik ürünleri ve vitaminler alabilirsiniz. Sadece bitkisel ürünleri almakla kalmayıp aynı zamanda satışlarını da yapabilirsiniz. Özellikle girişimciliğin arttığı son dönemde network firmalarına olan rağbet artmıştır. Homm kozmetik yerli network firmalarından biridir.

Kazanç Planı Nasıl?

Network firmalarının çok çeşitli kazanç yöntemleri bulunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edileni ise unilevel yöntemidir. Homm kozmetik para kazanma yöntemlerinde de unilevel kullanılmaktadır. Bu yöntemde belirli sayıda insandan oluşan gruplar olur. Sayı sınırı bulunmamaktadır, kişi bu gruplara girerek alışveriş ya da komisyonlu satış yapabilir. Eğer para kazanmak isteniyorsa komisyonlu satış yapılmalıdır.

Üye Sıralaması Nasıl?

Bu işte eski olanlar genelde grubun en tepesinde yer alırlar ve diğer üyelerden daha fazla kazanırlar. Üye sayısı arttıkça en tepedeki üyelerinde kazancı artar. Hem çalışabilir hem de çevrenizi genişletebilirsiniz. Oldukça kolay ve güvenilir bir sisteme sahiptir. Ekipteki üyeler satış yaptıkça diğer üyelerde bundan pay alır yani satışlar üzerinden herkes prim kazanır. Ağ ne kadar büyük olursa satış ve kazançta o kadar artar.

Satış Yaptıkça Mertebe Artar

Kişi satış yaptıkça yavaş yavaş grup içinde büyür. Her satışla beraber kişi puan toplar, bu puanlar biriktikçe unvan olarak geri gelir. Mertebe yükseldikçe de kazançlar aynı oranda artar. Tüm çalışanlara eşit haklar tanınmaktadır ancak ne kadar hırslı olursanız o kadar fazla kazanırsınız. Ayrıca burada geniş bir çevreye sahip olmakta oldukça önemlidir.

Hangi Avantajlara Sahip?

Homm kozmetik para kazanma yöntemleri oldukça avantajlı bir iştir.

Bu avantajlar;

  • Homm kozmetik ürünlerini üye olduğunuz taktirde daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. İndirimler %30 oranlarına kadar çıkmaktadır
  • Hem doğal ürünler kullanabilir hem de kazanç elde edebilirsiniz
  • Birkaç sene içinde eğer verimli çalışırsanız kendi arabanızı alacak hale gelebilirsiniz
  • Satışları evden dışarı çıkmadan bile yapabilirsiniz
  • Tedarik, depolama gibi işlerle uğraşmanıza gerek kalmamaktadır

En büyük avantajı ise oldukça güvenilir bir para kazanma yöntemidir.

Leave a Reply