Homm Kozmetik Katalog Fiyatları

Homm Bitkisel, sağlığa zararı olmayan bitkisel içerikli kozmetik malzemeleri üreterek satışa sunar. Cilde zarar vermeyen, aksine besleyen ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlayan bu ürünlerin satış fiyatları güncel kataloglarda bulunabilir. Firmanın web sitesinde güncel kataloğun her sayfasına tek tek ulaşmak ve ürünler hakkında ayrıntılı bilgi almak mümkündür.

Homm Kozmetik Satış Sistemi

Homm Bitkisel’in kozmetik ürünlerinin satışı network marketing yöntemi ile yapılır. Bu yöntemde ürünler mağaza ve satış noktası gibi yerlerde satılmaz. Nihai tüketiciye direkt ulaşmak amacıyla distribütörler yani doğrudan satış temsilcileri aracılığıyla tanıtım ve satışlar yapılır.

Doğrudan satış temsilcileri Homm kozmetik katalog fiyatları üzerinden yakınlarına ve ulaşabildikleri potansiyel müşterilere satış yapar. Firmanın web sitesinden üyelik alan kişilere belli bir oranda kar payı bırakılarak istedikleri ürünler gönderilir. Katalogdaki fiyatın üstüne çıkılarak satış yapılamaz. Ancak üyelere daha uygun fiyatlarla ürün gönderildiği için her ürün satışında gelir elde edilmiş olur.

Uygun Fiyat Avantajı

Homm Bitkisel ürünleri yüksek fiyat kalite performansına sahiptir. Ürünlerin sağladığı faydalar ve kalitesi karşısında fiyatlar oldukça ekonomik düzeylerde kalır. Bu da müşterilere ulaşmayı ve satışı kolaylaştıran bir özelliktir.

Doğrudan satış temsilcileri yakınlarına ya da daha uzak çevrelerine uygun fiyatlı ürünleri kolaylıkla satabilir. Zaten bir ürünü bir kez kullanan kişiler genellikle düzenli olarak kullanmayı tercih edecektir.

Daha Fazla Kazanç Elde Etme İmkanları

Homm Bitkisel, zaman zaman kampanyalar yaparak ürünlerin fiyatlarında indirime gider. Bazen sadece üyeler için de indirimler uygulanabilir. Üyeler bu fırsatları değerlendirerek uygun fiyata ürün alarak bir sonraki ayın katalog fiyatından satış yapabilir. Bu da daha iyi kazanç sağlamak için fırsat sunar.

Üyeler firmaya kazandırdıkları yeni üyelerin satışlarından da gelir elde eder. Ekip kurarak çok iyi kazanç elde eden kişiler mevcuttur.