Homm Kozmetik Kazanç Planı

Homm Bitkisel ürünleri; helal sertifikalı, Bitkisel içerikli ve tamamen müşteri memnuniyeti üzerine olan temizlik ve kozmetik malzemeleridir. Ev hanımlarının, öğrencilerin veya ek gelir elde etmek isteyen herkesin çalışma saatlerini kendi belirleyerek çalıştığı bir iş fırsatı.

Peki, Neden Homm Bitkisel?

Satış zorunluluğu olmayan ve kota-limit sınırı bulunmayan sistem ek gelir sağlamak isteyenler için mükemmel bir fırsat yaratmaktadır.

-Türk markasıdır ve %100 Türk malıdır.

-Üyelik giriş-çıkış ücreti yok.

-Ürünlerde kanserojen madde bulunmaz.

-Ürünlerin üretiminde hayvanlar kobay olarak kullanılmaz.

-Helal belgeli, kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

-17 yıllık üretim ve ticari bilgisi olmakla beraber Ar-ge çalışmalarına sürekli devam ederek daha kaliteli ürünler elde etme amacındadır.

Bu özelliklere sahip firmada, herkes rahatlıkla kazanabilir ve kariyer alarak kazancını daha fazla artırabilir.

Kazanç Planı Nasıldır?

Homm kozmetik kazanç planı çok adil, çalışan herkesin kazandığı bir sistemdir. 200 tlsipariş girilerek aktif hale gelen üye altına yalnızca 3 üye ekleyerek kendi ekibini oluşturabilir. Sonrasında gelen üyeler alt üyenin altına bağlanarak sistem devam eder ve bu sayede çalışan herkes kazanabilir, hakkını alabilir.

Biz Nasıl Para Kazanabiliriz?

Her ay kendi evinizin ihtiyaçlarını alarak aktif kalabilir ya da ürünleri katalog üzerinden %30 kar elde ederek satış yapabilirsiniz. Altınıza ekleyeceğiniz bu yolda ilerleyecek aktif ve azimli ekip arkadaşları ile ekibinizi büyütebilir ve sipariş alamamış olsanız da sadece evinizin ihtiyaçlarını alarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Hediye, Bonus ve Ekstra Kazançlar

-200 tl siparişe kargo ücretsiz

-200 ve üzeri alışverişlerde hediye ürün teşviki

-Ekibinizde bulunan lider başına ekstra liderlik kazancı

-Her ay düzenli kariyer bonusu.

-Tüm ürünlerde net %30 satış karı.

Homm Bitkisel ailesine katılarak bu fırsatlarla siz de kazanabilir ve kazandırabilirsiniz.