Homm Kozmetik Online Katalog

Homm Bitkisel, kozmetik ve temizlik ürünleri üreterek network marketing yöntemiyle satışa sunan bir firmadır. Türkiye’de yerli sermaye ile kurulmuş olan firma doğrudan satış yöntemiyle hem yurt dışında hem yurt içinde kullanıcılara ulaşır. Her geçen gün genişleyen satış ağı ile dünya çapında büyük bir marka yolunda ilerlenir.

Firmanın ürünleri web sitesinde yayınlanan Homm Kozmetik online katalog üzerinden detaylı olarak incelenebilir.

Homm Bitkisel Üyelik

Homm Bitkisel online kataloğunda bulunan ürünler satın alınıp kullanılabileceği gibi ürün satışı yaparak para kazanmak da mümkündür. Bunun için web sitesin en ya da Homm Bitkisel distribütörlerinden yardım alınabilir. Basit şekilde üyelik alındıktan sonra ürün siparişi verilir ve satışa başlanır. Yakın çevredeki kişilerden başlanarak zamanla daha büyük kitlelere tanıtım yapılabilir.

Network marketing yönteminde üyeler yaptıkları satış üzerinden prim alır. Bu nedenle belirli bir yerden belirli zamanlarda çalışmak gibi şartlar yoktur. Her distribütör kendi çalışma koşullarını kendi belirler. Tam zamanlı olarak çalışan ve hayatını bu işten kazandığı parayla devam ettiren üye sayısı çoktur. Buna mukabil ek iş olarak çalışan üyeler de vardır.

Ürünler Online Katalogdan İncelenebilir

Online olarak web sitesinden incelenebilen Homm Bitkisel kataloğu her sayfası görülebilecek şekilde yüklenmiştir. Buradaki ürünler, özellikleri ve fiyatları incelenerek sipariş verilebilir. Firma yetkilileri ile birebir temasa geçmek de mümkündür.

Homm Bitkisel Kazanç İmkanları

Homm Bitkisel üyeleri yaptıkları ürünlerin fiyatları üzerinden belirli oranlarda prim alır. Ancak zamanla başka kazanç imkanları da ortaya çıkar. Mesela yeni üye kazandıran kişilere yeni üyenin kazançlarından da prim verilir. Güçlü bir ekip kurarak ciddi paralar kazanılabilir. Üyelere özel olarak indirimli olarak satılan ürünlerin satışını yapan üyeler de daha fazla para kazanmış olur.