Homm Saç Serumu Kullananlar

Kozmetik, hızla gelişiyor ve insanların hayatlarına büyük bir konfor katıyor. Saç, hem erkekler hem de kadınlar açısından oldukça önemlidir. Estetik bir görünüme önem veren herkes, güçlü ve sağlıklı saçları olmasını ister. Bu noktada, Homm saç serumu, birçok kişiye çözüm sunuyor. Sağlıklı saçlara kavuşmak için homm saç serumu kullananlar sonuçlardan memnun kalıyorlar. Homm bitkisel saç serumu 2021 kataloğumuzda yepyeni ürünleri görebilirsiniz.

Homm Saç Serumu İçeriği Nedir?

Homm saç serumu, tamamen doğaldır. Farklı ihtiyaçlar için üretilmiş olan ürünlerine göre, içerikleri de değişiklik gösteriyor. Genel olarak; Keratin, Vitamin B7, Vitamin A, Vitamin B5, Vitamin F, Laktik Asit içeren ürün güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Homm Saç Serumu Çeşitleri

Homm saç serumunun farklı çeşitleri vardır;

  • Homm Life SB-R Serum
  • Homm Life HairCocktail Serum
  • Homm Life Keratin Serum
  • Homm Life Multivitamin Serum
  • Homm Life Collagen Serum
  • Homm Life ChitosanAloeVera Serum
  • Homm Life HerbalL Serum

Bunlar ve daha fazlası 2021 kataloğumuzda yer alıyor. Zengin ürün çeşitlerini barındıran 2021 kataloğuna sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Homm Saç Serumu Nasıl Kullanılır?

Türkiye’de birçok kişinin kullandığı ve olumlu sonuçlar aldığı Homm saç serumunun kullanımı kolaydır.1 adet ampul kırılır ve temiz saç diplerine masaj yapılarak, uygulanır. Saçların temiz olması önemlidir. Ayrıca, serumun etkisini arttırmak için saç diplerine masaj yapmak gereklidir. Uygulamanın ardından, aradan 12 saat geçtikten sonra saçlar durulanmalıdır.

Homm Saç Serumu Ne Kadar Süre Kullanılır?

Homm saç serumu kullananlar, sonuçtan çok memnunlar. Serumu kullananlar, olumlu sonuca nasıl ulaştıklarını açıklıyorlar. İhtiyaca göre değişmekle beraber, Homm saç serumu, her gün 1 ampul olmak üzere, ortalama 1 ay kullanılmalıdır.