ÜRÜN KODU: HV 1521

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Hazırlanışı:
Ambalaj içeriğindeki ölçek yardımıyla 2 ölçek (26 gr) veya 2 çorba kaşığı Homm Vita Diyet Yerine Geçen Gıdaya 250 ml yarım yağlı süt veya su ilave ederek tüketiniz.
Günde 2 defa kullanılabilir.

Vitamin & Mineraller: Vitamin A, Vitamin C, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B3, Pantotenik Asit (B5) Vitamin B6, Biotin (B7), Folik Asit (B9), Vitamin B12, Kalsiyum, Demir, Çinko, Mangenez, Bakır, İyot, Selenyum, Potasyum, Fosfor, Magnezyum.

İçindekiler: Bezelye proteini (%43), toz fruktoz, inulin, maltodekstrin, kıvam arttırıcı (ksantan gam), vanilya aroması (%2,75), bitkisel yağ tozu, kıvam arttırıcı (akasya gam), kalsiyum fosfat, potasyum fosfat, magnezyum oksit, L-askorbik asit, tatlandırıcı (sukraloz), ferroz sülfat, nikotinamid, DL-alfa-tokoferol, çinko sülfat, kalsiyum D-pantotenat, retinil palmitat, manganez sülfat, bakır sülfat, siyanokobalamin, kolekalsiferol, pridoksin hidroklorür, riboflavin, tiamin hidroklorür, pteroilmonoglutamik asit, potasyum iyodür, sodyum selenit, D-biotin. GLUTEN İÇEREBİLİR. Tatlandırıcı içerir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Tüm damak tatlarında vanilya aroması ile beslenme için gerekli vitamin ve mineralleri sağlar.Vitaminler vucut tarafından üretilmeyen materyaller olup mineraller ise temel yapı taşları olarak bedensel bütünlüğü destekler. Homm vita Shake günün tüm öğünlerinde pratik hazırlanan, zengin içeriği sayesinde , sabahöğle-akşam- yemeği yerine tüketilebilen kullanışlı ve sağlıklı bir yemektir. Kilo Kontrolü İçin: Günde iki öğün bu lezzetli Shake’i tercih edip bir öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz. İdeal Kilonuzu Koruyabilmek İçin: Günde bir öğün bu lezzetli Shake’i tercih edip iki öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.

HOMM VİTA SHAKE DRİNK

Leave a Reply