İstanbul Homm Kozmetik Şirketi

Homm kazan kazandır usulü ile çalışan, müşterilerine tamamen doğal ve bitkisel ürünleri geniş yelpaze ile sunan bir marka. Saç, cilt bakım ürünleri, zayıflama çay ve kahveleri, bitkisel temizlik ürünleri, çocuk bakım ürünleri ve çok daha fazlasını Homm Bitkisel ‘de bulabilirsiniz.

Homm Bitkisel Alışverişi Nasıl Yapılır?

Homm bitkisel ürünlerinin alışverişi temsilciler yolu ile yapıldığı gibi internet üzerinden resmi sayfasından da yapılabilir. Ailenizin en küçükten en büyüğüne kadar her ferdine hitap eden ve gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz homm bitkisel ürünleri en özel şekilde paketlenip hızlı teslimat ile tarafınıza gönderilir, size de doğallığın tadını çıkarmak kalır. Homm bitkisel sitesinden 7/24 güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

HommBitkisel’e Nasıl Üye Olunur?

Kazan kazandır usulü ile çalışan homm bitkisel çalışana hakkını en iyi şekilde vereceği temsilciler seçer. Homm bitkisel temsilcileri, diğer temsilciler tarafından bünyemize kazandırılabilir. Bununla birlikte homm bitkisel temsilcisi olmak isteyip etrafında yardım isteyeceği insan olmayanlar homm bitkisel internet sitesi üzerinden yeni temsilci kaydı oluşturabilir ve çalışmaya hemen başlayabilirler.

Hom bitkisel temsilcilerinin firmanın önemli bir ayağı olduğunun farkındadır ve onları memnun etmek üzere etkinlikler de düzenler. Homm bitkisel temsilcileri satış yaptıkları ölçüde kazanç sağlarlar, seviyeleri yükseldikçe birim başına kazandıkları miktar da artacaktır. Temsilciler yalnızca ürün satışları ile beraber değil homm bitkisel firması bünyesine yeni kattıkları her temsilci için de ödüllendirilir.

Homm Bitkisel Sertifikaları

İstanbul homm bitkisel kozmetik şirketi en çok ürünlerinin helal sertifikalı olması ile öne çıkmıştır. Dsr tarafından değerlendirilerek helal sertifkası kazanmış olan homm bitkisel kozmetik ürünleri İslami hassasiyetleri olan insanların gönül rahatlığı ile kullanması için üretildi. Bitkisel ve helal içeriği ile homm bitkisel herkesin gözü kapalı kullanabileceği ürünleri hizmetinize sunuyor.