İstanbul homm kozmetik

By Genel

İstanbul Homm Kozmetik

Bitkisel gıdalar, bitkisel kozmetik ve bitkisel temizlik ürünlerinin satış adresi olan İstanbul homm kozmetikile alışkanlıklarınızı olumlu yönde değiştirebilirsiniz. Kozmetiğin büyülü dünyası ile doğal olarak karşılaşmak ve pek çok sağlıklı ürünün üretildiği firmanın aylık ya da yıllık kataloglarını inceleyebilir ürünler hakkında daha geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dünya Markası Olma Yolunda

Firma kozmetik, temizlik ve takviye gıda ürünleri ile ülke genelinde başarılı bir grafik çizerken aynı zamanda pek çok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine de katkı sunuyor.

Bu alanda yetişmiş uzman kadrosu ve sağlığı olumsuz etkilemeyecek araştırmalar ışığında hazırlanan tüm ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Hem cilde hem de sağlığa iyi geldiği kanıtlanarak başlanan bu yolda daha büyük hedeflere ulaşmak ve dünya markası olma yolunda ilerlemek firmanın amacıdır.

Network Marketing 

Doğrudan satış imkanı ve network marketing hizmetleri ile özellikle bayanların istihdama katılmasına aracılık eden firma istenilen satış yöntemini temsilcilerine bırakmaktadır. Bu sayede kapalı bir mekanda hizmet yerine isteğe bağlı zamanda, istediğin kadar satış ve kazançla satış imkanı temsilcilerine sunan firma bu alanda da hedeflenen başarıyı yakalamıştır. Güvenli alışveriş, hızlı teslimat imkanı ile müşteri odaklı çalışmak firmanın misyon ve vizyonudur.

Katalog

3 ayrı katalog ile firmayı ve ürünlerinin tanıtımını yapan firma, ayrıca tüm ürünlerini internette yer alan ilgili sayfasında da tüketiciye sunuyor. İlk katalog pazarlama plan kataloğu olup bu kataloğu incelediğinizde firmanın kuruluşu, kuruluş amacı, kuruluşta yer alan kadro ve marketing işletim sisteminin teknikleri anlatılmaktadır. İstanbul homm kozmetik ekibine dahil olacakların bu kataloğu incelemeleri önerilir. Temsilci kataloğunda ise temsilcilerin hakları, çalışma sistemleri gibi konulara yer verilmekte son katalog da ise üretimi yapılan tüm ürünlerin yer aldığı yıllık veya aylık katalog olup, bu katalog içerisinde ürünler ve fiyatları, indirimli ürünler ve firmanın yaptığı kampanyalara yer alıyor.